BEZPŁATNE ZAPROSZENIA NA TARGI ITM INDUSTRY EUROPE

Szanowni Państwo,
W imieniu Grupy MTP organizatora targów ITM INDUSTRY EUROPE, których jesteśmy patronem, zapraszamy do skorzystania z możliwości odebrania bezpłatnego zaproszenia na to wydarzenie. Targi ITM INDUSTRY Europe już 31 sierpnia otworzą sezon spotkań dla przemysłu. To pierwsze po kilkunastomiesięcznej przerwie wydarzenie dedykowane branży. Targi ITM INDUSTRY EUROPE odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i potrwają do 3 września. To doskonała synergia przemysłu, biznesu i nauki. Ekspozycji ITM INDUSTRY EUROPE towarzyszyć będzie ciekawy program wydarzeń.
Jednym z nich jest Kongres Industry Next (1-2 września 2021 r.) wsparty merytorycznie przez liderów branży. Zostanie poświęcony programom wsparcia ukierunkowanym na rozwój polskiego przemysłu w nowej rzeczywistości oraz najnowszym trendom automatyzacji przedsiębiorstw produkcyjnych.
Potęgę ITM INDUSTRY EUROPE budują także odbywające się w tym samym czasie Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – Targi Druku i Skanu, Subcontracting – Targi Kooperacji Przemysłowej oraz Forum Odlewnicze Focast.
Z pewnością najbliższa edycja wydarzenia odbywająca się pod hasłem: Przemysł Ery Cyfrowej, pozwoli na prezentację polskiego potencjału, promocję koncepcji przemysłu 4.0, nowoczesnych technologii, automatyzacji, robotyzacji i digitalizacji procesów produkcyjnych.
Serdecznie polecamy udział w targach!
ZACHĘCAMY DO ODBIORU BEZPŁATNEGO ZAPROSZENIA KLIKAJĄC W LINK:
Nazwa wydarzenia: TARGI ITM INDUSTRY EUROPE
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Termin: 31.08-3.09.2021
Więcej informacji: www.itm-europe.pl
W razie jakichkolwiek pytań, jestem do Państwa dyspozycji.
Z pozdrowieniami,
Anna Lemańska-Kramer
Dyrektor Projektu / Project Manager
tel. +48 61 869 20 65, kom. +48 698 630 065
Klauzula Informacyjna RODO< http://www.grupamtp.pl/pl/kontakt/>