„Technologie wytwarzania kompozytów termoplastycznych i termoutwardzalnych” – IX. Warsztat w ramach projektu „Przełamywanie granic za pomocą technologii o kluczowym znaczeniu”

Zapraszamy na pierwsze po wakacyjnej przerwie warsztaty z serii „Przełamywanie granic za pomocą technologii o kluczowym znaczeniu”, które odbędą się 12. i 13. października. Tytuł kolejnego wydarzenia to: „Technologie wytwarzania kompozytów termoplastycznych i termoutwardzalnych” i będzie ono zorganizowane przez Brandenburski Uniwersytet Techniczny w Cottbus. Uczestnicy będą mogli nie tylko wysłuchać online sesji wykładowej pierwszego dnia, ale również uczestniczyć w sesji warsztatowej drugiego dnia na miejscu w Cottbus. Należy jednak pamiętać, że celem uczestnictwa w warsztatach 13. października w Cottbus  wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila na adres rene.wickmann@b-tu.de. Ze względu na ograniczenia przestrzenne dostępnych jest tylko 30 miejsc, podzielonych równo pomiędzy uczestników z Polski  jak i Niemiec. Jeśli z jednej strony wpłynie więcej rejestracji, sprawdzimy, czy po drugiej stronie są jeszcze wolne miejsca. Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę wolnych miejsc, będziemy starali się osiągnąć zarówno parytet między przedsiębiorstwami a instytucjami edukacyjnymi, jak i parytet płci. Termin rejestracji upływa 07.10.2022 r.

Program warsztatów.

Więcej informacji o warsztatach z serii „Przełamywanie granic za pomocą technologii o kluczowym znaczeniu” znajdą państwo tutaj.