Wydłużona rejestracja na konferencję zamykającą cykl warsztatów „Przełamywanie granic za pomocą technologii o kluczowym znaczeniu.”

ZAPRASZAMY!

na warsztaty końcowe i konferencję zamykającą projekt
„Przełamywanie granic za pomocą technologii o kluczowym znaczeniu. Zrównoważony rozwój transgranicznej sieci kompetencji w zakresie transferu wiedzy i technologii w dziedzinie budowy lekkich konstrukcji zorientowanej na zastosowanie w praktyce”,
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Brandenburgia – Polska 2014-2020, którego partnerem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) Oddział w Gorzowie Wielkopolskim.
Warsztaty z konferencją odbędą się w terminie 7-8 grudnia 2022 r. w Lubniewicach.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się pod linkiem: formularz zgłoszeniowy na konferencję.
Termin przyjmowania zgłoszeń wydłużyliśmy do: 6 grudnia 2022 do godziny 12:00.
Szczegółowy program i informacje organizacyjne zostaną przesłane uczestnikom na adresy mailowe podane w formularzu zgłoszeniowym https://forms.gle/dYn3LYQxgzBrbZDZ6
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa!
Więcej informacji dotyczących projektu znajdą Państwo pod linkiem: https://gorzow.simp.pl/projekty-i-przedsiewziecia/interreg/.