Relacja z grudniowego spotkania koleżeńskiego

 9 grudnia w Jazz Club-ie „Pod Filarami”, po 2 latach przerwy, odbyło się tradycyjne, grudniowe spotkanie koleżeńskie. Rozpoczęło się ono od wręczenia legitymacji członkowskich nowym członkom naszego oddziału. Następnie przedstawiciele zarządu oddziału przedstawili krótką informację o przedsięwzięciach realizowanych przez Oddział w 2022 roku.

Po części oficjalniej rozpoczął się występ zespołu jazzowego „Kadr”. Uczestnicy wydarzenia mogli nie tylko wysłuchać jazzowych aranżacji tradycyjnych kolęd ale również śpiewać je wspólnie z artystami. Po wspólnym kolędowaniu nastąpiła krótka przerwa, podczas której uczestnicy mogli skosztować tradycyjnych potraw wigilijnych i świątecznych. Po przerwie zespół zagrał mieszankę różnych utworów. Artyści przedstawili wachlarz różnych technik – zarówno grania jak i śpiewania. Koncert trwał aż do godziny 22.

Spotkanie było okazją nie tylko do wysłuchania wspaniałego koncertu jazzowego i umiejętności muzyków, ale również do rozmów koleżeńskich. Cieszymy się, że wreszcie po dwóch latach udało nam się ponownie spotkać w koleżeńskim gronie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok!