WELDING TOUR W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie WeldingTour 2024, organizowane przez Fronius Polska we współpracy z Lubuskim Klastrem Metalowym i gorzowskim oddziałem SIMP.
Jest to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie spawania, prezentacji nowoczesnych urządzeń spawalniczych oraz udziału w fascynujących konkursach.

Podczas WeldingTour 2024 będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z najnowszymi urządzeniami do spawania ręcznego, zrobotyzowanego oraz zautomatyzowanego firmy Fronius w pokazach na żywo oraz porozmawiać z ekspertami. Nasze wydarzenie będzie doskonałym miejscem do nauki o innowacyjnych rozwiązaniach i technologiach, które rewolucjonizują branżę spawalniczą.

Jednym z najbardziej ekscytujących punktów programu będzie konkurs spawalniczy, w którym będziecie mogli Państwo szansę wygrać najnowszą przyłbicę Fronius Visor 4000 Crystal w zawodach lokalnych, a główną nagrodą w zawodach ogólnopolskich będzie najnowsze urządzenie spawalnicze Ignis 150 firmy Fronius. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, rywalizować z innymi profesjonalistami i zdobyć fantastyczną nagrodę.

Wydarzenie jest darmowe i odbędzie się dnia 19.09.2024 w CEZiB ul. Warszawska 48, 66-400 Gorzów Wielkopolski 

Oprócz pokazów spawalniczych, konkurs zapewniamy również świetną atmosferę, dodatkową atrakcję oraz pyszne jedzenie dla każdego uczestnika.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w WeldingTour 2024 i dołączenia do naszej społeczności profesjonalistów z branży spawalniczej. Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w naszym wydarzeniu, prosimy o rejestrację na stronie internetowej https://www.fronius.com/pl-pl/poland/spawalnictwo/inside-fronius/weldingtour-2024 i wybrać lokalizację CEZiB ul. Warszawska 48, 66-400 Gorzów Wielkopolski.