XI Międzynarodowa Konferencja „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”,

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do  udziału w XI Międzynarodowej Konferencji „Laboratoria Badawcze, Systemy Jakości w Unii Europejskiej”, pod tytułem: „TRANSFER WIEDZY I TECHNOLOGII W DZIEDZINIE BADAŃ MATERIAŁOWYCH”.

Konferencja odbędzie się w dniach 9 – 11 czerwca 2022 r. w Lubniewicach i w Wildau. To nasze kolejne  „podejście” do organizacji XI Konferencji. Mamy nadzieję, że wbrew wszelkim przeciwnościom tym razem okaże się skuteczne.

Celem sesji plenarnych i sesji technicznej jest prezentacja aktualnych zagadnień z zakresu badań materiałowych prowadzonych przez laboratoria badawcze instytutów naukowo – badawczych oraz laboratoria przemysłowe, w tym badania porównawcze organizowane przez Sekcję Badań Materiałowych Klubu Polskich Laboratoriów Badawczych „POLLAB”.

Sesja techniczna zostanie zrealizowana w laboratoriach Fraunhofer-Institut für Angewandte Polymerforschung IAP | Forschungsbereich Polymermaterialien und Composite PYCO w Wildau.

Informacje dotyczące organizacji i tematyki planowanych sesji konferencji, formularze zgłoszeń wystąpień i plakatów, zgłoszenie uczestnictwa, są dostępne na stronie konferencji: https://gorzow.simp.pl/konferencja-laboratoria-badawcze-systemy-jakosci-w-unii-europejskiej/

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji przesyłając swoje kartę zgłoszenia na adres gorzow@simp.pl lub rejestrując się formie elektronicznej: tutaj.

Zgłoszenia prosimy dokonać najpóźniej do 25.05.2022.

W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt.

Organizatorzy XI Międzynarodowej Konferencji,
STOWARZYSZENIA INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW MECHANIKÓW POLSKICH
ODDZIAŁ w Gorzowie Wielkopolskim